Ziyaretçilerimizden gelen yorumları, sizinle paylaştık sizi de hamamımıza bekler, keyifli günler dileriz.

Silivri’den tepeciğe geliyorum, Silivri’de hamammı yok tabiki var, ama hizmet kalitesi, güleryüzlü personel bana burayı tercih ettirdi. Kendimi evimde hissediyorum.

Avcılardan Büyükçekmece'ye kadar bir sürü hamam var.  Ama tercihimi tepecik sultan hamamdan yana kullanıyorum, çünkü kendimi güvende hissediyorum.

Daimî müdavimiyiz, temiz ve ucuz

Arkadaşlarla Çatalca dan kalkıp, Tepecik sultan hamam için 20 km yol gidiyoruz,  gittiğimiz deydi

Beylikdüzü, bölgemizin zengin semti ama biz yıkanmak için sultan hamamı tercih ettik, çünkü burada samimiyet, ilgi, huzur ve güven hissediyoruz...

Mimaroba'da kuaförüm, yorgunluk atalım dedik, arkadaşım, Tepecik hamamı önerdi, önce biraz çekindim, acaba nasıl bir yer diye, sonuçta görmemişiz, ama arkadaşım ısrar etti geldik, çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederim.

Esenyurt, Fatih sanayisinde tamirciyim, elimizdeki işin bitiminde kalk hamama gidelim, dedim. Bildiğin bir yer var mı diye sordum, oda amcamla tepecikte bir hamama gitmiştik dedi, istersen usta seni oraya götüreyim dedi, Tepecik neki hamamı olsun, berbattır dedim 🙂  usta gel beğenmezsen harçlığımdan kes dedi, geldik genç bir arkadaş var, orada,  bizle çok ilgilendiler, çok beğendim, çırağa da ödül verdim.

Tepekent'te avukatım, bu pazarı oğlumla beraber sultan hamamda geçirdik, oğlum havuzu çok sevdi, kış günü havuz keyfi yaptık, çok memnununuz, tavsiye olunur.

Ülen hamam için üsküdardan kaldık kaç km yol geldik, deydimi derseniz deydi

Biri hamam derse direk sultan hamam derim.

Hehehe, gel kardaş gel attır bi kese rahatla

Hamam sauna, kese daha ne istiyorsun, dayak mı 🙂

Tıkla Paylaş!